Doutzen Kroes, vermaard Nederlands Top Model.
Ze heeft het helemaal gemaakt in de wereld.
Enkele dagen geleden stonden in de Telegraaf enkele namen van Nederlandse meisjes, die net als Doutzen bekendheid beginnen te krijgen in de modellenwereld…….. en dan ben ik zo impulsief om onmiddelijk achter m’n computer te gaan zitten om de bijpassende ‘koppies’ te vinden, om zodoende weer wat leuks voor het lentegevoel, een fris en fruitig artikel te kunnen plaatsen…!
Er zitten inderdaad geweldige meiden bij, maar niet niet altijd helemaal mijn smaak….van die ziekelijkbleke anorexia-gezichten en lichamen moet ik persoonlijk niets hebben!
MARLOES HORST, 21 jaar
NINA DE RAADT
Ylonka Verheul, 17 jaar
Lisanne de Jong, 19 jaar
Bregje Heinen
Patricia van der Vliet, 20 jaar
Mirte Maas, 17 jaar

Nimue Smit, 17 jaar
Anna de Rijk
Er zijn nog veel meer Nederlandse meisjes, die de wereld veroveren met hun modellenwerk, maar ik vond het zo genoeg…..anders wordt het teveel van het goede….! Het Nederlandse meisjes gezicht is helemaal ‘IN’……en dat is toch best iets om trots op te zijn!



Naar mijn smaak inderdaad te iel en ik vind het jammer dat ze op zo’n jonge leeftijd al een harde blik in de ogen hebben.
Hoi Eddie,
Bedankt voor die gekke en lieve liedjes van Toon!Het blijft mooi,he?
Groetjes van Marita.
@Hallo Marita.Ja, Toon vind ik ongeevenaard….in alle facetten en als ik je eens spreek, kan ik je over een heel speciaal voorval vertellen…waar ik hier op m’n site niet over kan uitwijden…!