In de Telegraaf van 12 Mei valt alles te lezen over de ‘Love Story’ tussen Staatssecretaris ‘smiling’ Jack de Vries en z’n minnares Melissa, die het lied ‘Bleeding Love’ van Leona Lewis op haar Hyves-pagina plaatste…! Daar ga ik dus niet verder over uitwijden…!
Jack met z’n Melissa in hogere sferen……of anders gezegd ‘in de wolken’…!

Leuke foto met (tante) Rietje,we kenden haar goed. John scheelt 10 dagen met mij,we lagen samen in de box. Vorig jaar heb ik haar een rouwkaart gestuurd van mijn moeder en geen enkele reactie gehad!?
Even rechtzetten:de zoon van tante Rietje en ik schelen 7 ipv 10 dagen. Heeft u ook nog ergens een leuke foto van Toos? Zij was de opvolgster van tante Rietje of zat er nog iemand tussen?
@margre. er zijn nog wel enkele meisjes in dienst geweest, waaronder de zusjes Dol (Annie en Jannie), maar foto’s heb ik daar geloof ik niet van.