Voor een ‘full screen’ even rechtsonder het ikoontje met de 4 pijltjes aanklikken….!Vele mooie filmpjes, die ik U kan laten zien, heb ik te danken aan Tilly van der Zwaard uit de USA, in de jaren ’60 1 van Nederlands en Werelds snelste hardloopsters. Zie hier een mooie recente foto van Tilly in Disneyland met haar kleindochter Quinn….!Tilly en Quinn

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. Wil Jongkind-Spaargaren's avatar Wil Jongkind-Spaargaren schreef:

    Hoi Ed alles goed? Wat heb je prachtige
    plaatjes op je website gezet ik heb genoten van die prachtige opnamens!
    Even een vraagje aan je,heeft Ome Wim het
    huis op de Uiterweg gebouwd? Of werkte
    hij bij een aannemer die het gebouwd heeft? Tot horens en groeten aan Kiki en de kinderen!

  2. Onbekend's avatar Eddie schreef:

    Hee Wil. Uiterweg 192 is gebouwd door de firma Spaargaren. De nog steeds in leven zijnde en op Oosteinderweg op zichzelf wonende Spaargaren, 98 jaar, de vader van Greet van Mourik/Spaargaren heeft het timmerwerk toentertijds verricht.
    Liefs je neef Eddie

Geef een reactie