Tegenwoordig schiet ik gemakkelijk een digitaal fotootje weg op m'n CanonPower shot….. en dat was toch andere koek 14 jaar geleden.

In 1997 woonden we op de Uiterweg. Jacco en Edward hadden een oude stalen praam, waarvan ze in de jaren'90 heel veel plezier gehad hebben…. op de Westeinder maar ook in Amsterdam op de grachten…!Het was augustus 1997…en was warm. Iedereen was thuis van z'n werk en de jongste Nick van school.

We besloten te gaan barbecueen en waterskieen op de Poel….!

Ik zet geen commentaar onder de foto's, maar druk gewoon de serie van 25 foto's af.

Waterskieen op de kleine Poel was verboden……maar we hebben het zonder boete overleefd…!

Onze leeftijden waren in 1997 Ed 59, Kiki 52, Jacco 28, Edward 27, Anna-Maria 28 en Nick 21 jaar.

Jacco en Nick waren nog vrijgezel…Edward en Anna-Maria zouden een jaar later in het huwelijksbootje stappen!

Img189 
Vertrek vanaf de Uiterweg

Img186 
Img187 
Img188 
 
Img190 
Img191 
Img192 
Img193-1 

Img194 

Img195 
Img196 
Img197 
Img198 
Img199 
Img200 
Img201 
Img202 
Img203 
Img204 
Img205-1 

Img206 
Img207 
Img208 
Img209 
Hier ging Jacco van start….. het rubberbootje had een hele hijs om hem uit het water te trekken…maar het ging goed!
 
 

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. Josina Bol's avatar Josina Bol schreef:

    Hola Eddie,pragtige poesie heb je weer gemaakt!En al die mooie fotos,echt genieten van jou weblog.
    Wat is de POEL toch schitterend!
    Hartelijke groetjes ,Pedro en Sina.

  2. Onbekend's avatar eddie schreef:

    beste Pedro, lieve Sina..weer bedankt voor jullie reactie…ik apprecieer het zeer!

  3. Marita's avatar Marita schreef:

    Hallo Eddie,wat leuk om zo onverwacht een actiefoto te zien van Rob en Annemiek op je site!Ze moesten vanmiddag ook weer tennissen,maar komen straks hierheen,dus kan ik de fotos even laten zien.Wat een mooie ode aan Nico heb je geschreven.Ik weet zeker,dat veel mensen,die een geliefde hebben verloren zich hierin kunnen vinden.Prachtig,dat hij steeds zo wordt herdacht door middel van de fotos en zijn lievelingsmuziek ,doet me goed.
    Liefs Marita.

  4. Onbekend's avatar eddie schreef:

    Lieve Marita…wat een mooie reactie! Dank je wel!

  5. Ed Aldus's avatar Ed Aldus schreef:

    Hallo Eddie. Ik heb een foto gebruikt (met bronvermelding) in een column over de warmte in augustus 1997. Hopelijk vindt je het goed :-)Het gaat om de 17de foto van boven. Waar zijn de foto`s precies gemaakt? Vriendelijke groet, Ed Aldus van buienradar.nl

  6. Onbekend's avatar Eddie schreef:

    Op de kleine poel /Westeinderplas te Aalsmeer.

Geef een reactie