Vandaag was ik even met m’n bootje naar het eiland om een Hortensia te planten en om wat te zaaien…!
Een paar jaar geleden deden m’n broer en ik dat samen…!
IMG_0928-001Na de activiteiten ging ik even zitten en maakte ik deze foto naar het westen, het woeste gedeelte met het binnenwatertje, waar je normaal om deze tijd de kikkers hoort kwaken…en ik schreef spontaan een gedichtje:
De kikkers gaan nog niet van bil
Want ik zie hier nog geen kikkerdril…!
Waarschijnlijk moeten ze nog ontwaken
Want ik hoor ze nog niet kwaken.
IMG_0929-001Verleden week zaten we op het eiland met vrienden Henk en Gre en plaatsten we deze vlaggetjes.
De rondvaartboot kwam langs en we werden hartelijk gefeliciteerd….. echter er was niemand jarig…de vlaggetjes dienden om de ganzen van het eiland te weren, die ons eiland als een openbaar toilet beschouwen…!

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Geef een reactie