In september 1957, bij de aanvang van ons laatste schooljaar, ging de derde klas van de Aalsmeerse Tuinmbouwschool (RMTS) voor een paar dagen naar de Volks Hogeschool in Eerbeek.

Enkele namen Pim van der Zwaard, Piet Eveleens, Frits Kijzer,Gert en Kees Keessen, Herman(?) Stokman en veel jongens van buiten af, waarvan ik de meeste namen vergeten ben.
De figuur rechts bovenin, zonder hoofd, dat ben ik…!
uitblazen na een kussengevecht…!
Linksonder ben ik en tweede linksboven is Frits Kijzer, die later bloemenexporteur (Sieraflor) werd.
Tweede van linksonder, Pim v.d.Zwaard en iets verder naar rechts Gert Keessen van de buurt, als aangeklede pop voor meester Timmers, die moeilijk de orde kon bewaren…hij staat in de deuropening. Ikzelf sta rechts naast de bloementeeltleraar en zie er de lol wel van in…!
De meisjes van een andere slaapzaal hadden zich verkleed voor een ‘Huwelijk’ met Dirk….!
We hadden veel plezier….in die jaren ’50!!!

