Juni_2006_032

Max (5) onze tweede kleinzoon en de eerste zoon van Jacco en Bea is een klimmer. Hij klimt in de hoogste bomen en heeft totaal geen angst en springt rustig van 2 meter hoogte uit de boom naar de begane grond. Ik heb het idee, dat hij heel goed gaat worden in gymnastiek.

Op de foto zit hij in de Eik van pappa Jacco, die de boom vanaf een zaadje van de tuinbouwschool opgekweekt heeft tot de machtige boom, zoals hij nu is. Trouwens een sierraad voor ons eiland en een heerlijke boom om onder te bivakkeren, als de zon verzengend aan de blauwe hemel staat.

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. maar dan wel met een heel klein korreltje zout..
    Pa jr

  2. Onbekend's avatar ork schreef:

    eddie geen woord gelogen hij is de beste

Geef een reactie