Op woensdag, 21 mei 2008 werd er in Aalsmeer op het VVA-terrein het schoolvoetbal-toernooi gehouden.
Het team van kleinzoon Arthur(7) van de school uit het centrum van Aalsmeer ‘Samen 1’, gecoacht door Edward, de vader van Arthur, wonnen de prachtige beker, die met groot enthousiasme in bezit werd genomen!
Leuk om te vermelden is, dat mijn vader Jaap, de schoolvoetbal met Pa Bon uit Amsterdam eind jaren’40 in Aalsmeer opgericht heeft.
In naar ik meen 1949 werd ik ook kampioen met het team van de Colombiaschool.
Enkele namen ( helaas niet allemaal)…. wie noemt de ontbrekende namen?
Meester Woudstra, Keessie Pannekoek, Gert Wentzel, Donnie Oppedijk, Bert Woudstra, Maarten Mes(leider)
???, Eddie Mantel, Maarten Krueger,Wim Vreeken?, Piet Spaanders
Dan weer iemand die ik vergeten ben, Gerrit (Grom) van Laarse (keeper), Kees van Zanten en Kees Havinga.



Beste Eddie Mantel, Ik kom op dit weblog het verhaal over de handtekening van J. Brel tegen. Ik ben een grote fan van Brel en vind de handtekening en het verhaal erg leuk. Is het briefje nog steeds in je bezit? Hartelijke groet. Thomas Aronds
Beste heer Thomas Aronds
Ja de handtekeing van Jacques Brel is nog steeds in mijn bezit!