Img885

In de de December-editie van de REVU van dit jaar staat een artikel over TWITTERS, de sociale site voor ‘slimmies’…..!

Tot mijn stomme verbazing zie ik m’n schoondochter Anna-Maria op blz.13, die als enthousiast twitter haar zegje doet.

Het is een moderne snelle manier van communiceren. Als Twitter kan je oa razendsnel afspraken maken….. en dat is belangrijk voor iemand als Anna-Maria, die directrice is van EVENEMENTENBUREAU

Puur*Amsterdam

Als je er meer over wilt lezen, koop dan de REVU van deze maand!

Img884

Dat Anna-Maria vaak en graag aan de weg timmert, dat is bij velen reeds bekend en ik, haar schoonvader, vind het prachtig…!

Als er 1 is die vol bravour en enorme deskundigheid evenementen (gezellige uitjes) kan verkopen en tot uitvoering kan brengen, dan is het Anna-Maria wel!

Haar devies is:

Beleven-genieten-onthouden

Heel trots kijk ik naar blz.72 van dit prachtige Blad  ‘MARIA’, met Yvon Jaspers op de voorpagina.

Img883

Zo opgemaakt en in een schitterende jurk zie je er niet dagelijks uit…. maar dat hoeft ook helemaal niet.

Je hebt veel meer in huis dan een mooi koppie….je houdt van mensen en pept ze graag op…. geeft ze een prachtige dag in Amsterdam, waaraan ze daarna in deze moeilijke tijd, graag terugdenken!

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. Onbekend's avatar joke schreef:

    eddie, heb je Jan U al geattendeerd op
    radio aalsmeer Uitzending gemist?.
    tot 3 weken zijn de programma’s te beluisteren.
    Is dit dezelfde Jan die bij het bedrijfschap
    in Bloemenlust aan het loket kwam?
    Gr. Joke

  2. Onbekend's avatar Anoniem schreef:

    Jan U. woonde tegenover de Oude Veiling. Z’n ouders hadden een schilderswinkel.
    Misschien is het wel een ouwe liefde van jou in de jaren 50 en heb je dat nummer bij hem thuis gehoord …. en vandaar die tune op zondagmiddag bij W.op Zondag!

  3. Onbekend's avatar anna-maria schreef:

    Dank je eddie voor de mooie woorden en het scannen. Ja, die hakken zal ik nooit voor mijn plezier aan doen 🙂

Geef een reactie