Juni 1959 werden m’n engelse vriendin Billie-Dawn en ik door Joke van Bommel gechartered om de hoofdrollen in een fotostripverhaal in de ‘Romance’ te vervullen..!
Het verhaal speelde zich in Zandvoort af en ging over een autorace, waarin ook de bekende autocoureur Henk van Zalinge meespeelde.
Hier staan Billie-Dawn en ik vlak voor de fotoshoot…!
De kwaliteit van de foto’s is niet optimaal…!
Een blad uit een album met wat uitgeknipte scenes uit het romantische verhaal…..’De hoofdprijs was een lieve schat’….!
In de jaren ’50 had je nog niet zoveel…nog geen TV, geen computers, dus waren vooral de jonge meiden in die tijd aangewezen op….stripverhalen!
(De bladzijde uit het album kon niet in z’n geheel afgebeeld worden)



Hi Eddie,
Ik herinner me dat blad met het fotostripverhaal waarin jij de hoofdrol speelde. We verkochten het bij Jager, het was leuk om een plaatselijke “star” daar in te zien. En ze waren dan ook snel uitverkocht:-)
Thanks for the memories. Om zoveel Aalsmeers Oud en Nieuw trivia op je site tegen te komen wordt bijzonder gewaardeerd hier in California. Keep it up please. Hartelijke groeten….Els T.
@Els. Thanks! Je bent een schat! Wat een lief commentaar!