Andre van Duin (meneer Wijdbeens) kwam onlangs een hapje eten bij ons nieuwe restaurant ‘Het Westeinder Paviljoen’…hij bezit tenslotte een prachtige woonboot in onze gemeente. Hij stelde zich uitgebreid aan iedereen voor en genoot even later van een drankje en een hapje….!

Ik moest terugdenken aan die meesterlijke uitzending, waarin Andre als meneer Wijdbeens op visite gaat bij de wijlen beroemde schilder Anton Heyboer……! Vooral op het eind wanneer hij gaat zingen met Heyboer….het is om te gillen!

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. Jolande Duinker's avatar Jolande Duinker schreef:

    Nou ja!!!! Nooit eerder gezien natuurlijk! Ik heb zo verschrikkelijk in mijn eentje hier gelachen – de tranen liepen over mijn rug. Echt. Ik heb werkelijk gehuild! Wat een halve gare !!

  2. Pieter Groenveld's avatar Pieter Groenveld schreef:

    Na al die jaren nog steeds leuk. Ook leuk een reactie te zien van Jolanda. Heb haar denk ik voor ’t laatst gezien in +/- 1968??? Wat is er van haar geworden?

Geef een reactie