Egeltje

Dit vind ik nou echt….'SNOF'….hetgeen leuk en lief betekent.

Of snof een typisch Aalsmeers woord is….ik weet het niet! Graag reacties!

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. K. Achterhoek's avatar K. Achterhoek schreef:

    Ik kom uit Utrecht en “snof” betekent hier verkouden…! Verder leuke site hoor, mijn ouders komen uit Aalsmeer, vandaar dat ik zo af en toe eens op de site kijk.

  2. Onbekend's avatar Eddie schreef:

    Hallo heer Achterhoek….Bij ons zeggen ze snotverkouden…en in Utrecht waarschijnlijk snof-verkouden…??
    Maakt allemaal niet uit….! Leuk dat je zo nu en dan kijkt…! Groetjes Eddie

  3. Blanchefort's avatar Blanchefort schreef:

    Het woord SNOF heb ik nog nooit gehoord. Wel weet ik dat ik de foto erg gaaf vind.

  4. Jeroen's avatar Jeroen schreef:

    Ehm, als aalsmeerder van 30 is het mij niet bekend..

  5. Onbekend's avatar Eddie schreef:

    Ik vind, dat het woord ‘SNOF’ (=lief en leuk) weer nieuw leven ingeblazen moet worden….! Doen jullie mee??

  6. Jolande Duinker's avatar Jolande Duinker schreef:

    Leuke combinatie van ‘Snoeperig’ en ‘Tof’

  7. Onbekend's avatar Eddie schreef:

    Hai Jolande…leuk bedacht, hoor…! We gaan het woord ‘snof’ promoten… activeren in de nederlandse taal….dat zou verdraaid leuk zijn!!

  8. Marita's avatar Marita schreef:

    hoi Eddie,

    Wat heb je weer prachtige fotos van de Poel gemaakt!Ik kan daar erg van genieten en heb zelf ook al een hele verzameling bij elkaar gesprokkeld in de loop van de jaren.Van de Poel,maar ook van de zee en gewoon vanuit onze tuin.Ik heb vandaag ook nog even aan Tante Hazien gedacht,a.s. Dinsdag zou mijn vaders verjaardag geweest zijn.
    En nog even over “snof”,ik heb er nog nooit van gehoord,maar zou geen toepasselijker woord kunnen vinden,bij het zien van zo een lief egeltje!Die houden we er gewoon in!

    Liefs Marita.

  9. Onbekend's avatar Eddie schreef:

    Heel SNOF hoor, Marita…bedankt!

Geef een reactie