Vandaag, 16 April, is het 13 jaar geleden, dat mijn lieve moeder op 94jarige leeftijd stierf…!

Mijn moeder was tot haar einde heel helder van geest, maar haar lichaam was op. Slechts 10 dagen voor haar heengaan verloor ik nog een potje Rummicub van haar en danste ik met haar op de ‘Second Waltz’van Shostakovich in haar kamertje bij het Zorgcentrum Aelsmeer. Haar voeten reikten niet tot op de grond en heel voorzichtig met het uiterst broze lichaampje deinde en walste ik met m’n lieve moeder….heerlijk vond ze het.

 

Ze was altijd een heel levenslustige vrouw geweest, maakte altijd grapjes,  hield van haar familie, verjaardagen van iedereen hield ze tot het eind toe bij.

Op mijn 65 ste verjaardag 4 Maart 2003 zag mijn familie er zo uit:

2003 pa 65 familiefoto

De laatste foto, die ik van haar maakte was in januari 2003 met haar jongste achterkleinzoon op dat moment,  Arthur (3jr)

AAA LAATSTE FOTO OMA 25.1.2003

25 januari 2003  Overgrootmoeder Hazina met Arthur.

 

Hier komt nog even een foto uit 1961, ze was toen 52 jaar. Neven en nichten noemden haar tante Sientje…!

img916

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. Sina Bol's avatar Sina Bol schreef:

    Mooie fotos.Ik heb ook slecht nieuws gekregen : Wanda is vanmiddag overleden,zij was al een heel tijdje ziek en is nu verlost van verder veel lijden.Zij is 82 jaar geworden.liefs,Sina.

  2. mantelpower's avatar mantelpower schreef:

    Van Harte Gecondoleerd, Sina….! Sterkte, hoor!

  3. Sina Bol's avatar Sina Bol schreef:

    Dank je.

Geef een reactie