Vrijdag 3 november haalde Kiki onze 2 jongste kleinkinderen op van het Zeeburgereiland bij IJburg voor tennisles in Aalsmeer en het familieetentje bij ons op de Oude Spoordijk…!
De jongste, Jim, 7 jaar vroeg me om een A-viertje om een tekening te maken, voordat hij naar tennisles zou gaan…!
Een half uur later leverde hij z’n fantasierijke kunstwerk af en verbaasde hij mij weer met wat hij even voor opa produceerde…!
Zondag, 5 november, moest de kleine kunstenaar voetballen bij Roda 23 in Amstelveen en opa en oma kwamen naar zijn capaciteiten op het veld kijken…! Ook zijn oom Edward kwam hem bewonderen en hij deed het heel goed. Ze hebben het niet gewonnen, maar het was een leuke sportieve wedstrijd…!
Broer Luke, over een paar dagen 10 jaar!
Jim aan de bal…!
Jim vraagt bezorgd of hij zijn tegenstandertje pijn heeft gedaan…!
Jim kwam enigszins teleurgesteld van het veld…ze hadden verloren!
Oom Edward zegt dat hij het goed gedaan heeft…!
Na afloop penalties… Jim schiet hem onhoudbaar in! Dat geeft voldoening…!


















