Oma Mantel (64), uiterst rechts, 4 maanden voor haar overlijden bij ons thuis in de Hortensialaan op mijn vader’s 40ste verjaardag.
Nunspeet
Van links naar rechts neef Appie Tuning, Tante Matje Tuning-Spaargaren, Lenie Jongkind ( later Lenie Offerman-Jongkind), oma en daaronder Eddie en Nico, mijn broer, met ijsje.
Alleen Lenie, Nico en ik zijn nog in leven….!
Beste Eddie, ik werp af en toe stiekem een blik op je website en vind hem erg leuk. Af en toe komen er foto’s voorbij van mijn (over)grootouders die ik helaas niet of nauwelijks gekend heb. Ik ben de dochter van Pim van Willem Mantel en Lijda Mantel-Maarse, en een nichtje dus van Marita en Greet. Ik ben op je site gekomen via de link op Mantel Family. Op deze foto meen ik dus ook mijn overgrootmoeder te zien, klopt dat? Met hartelijke groeten,
Liesbeth Mantel
Ja, Liesbeth, dat klopt…! En heel leuk reacties van achternichten te ontvangen. Ben nu bezig met mijn overgrootvader en jouw bet-overgrootvader Jan Mantel.