Gisteren lag ik uren uitgestrekt met m’n kop in de zon in de tuin….! Het was absoluut te doen, mits je dik aangekleed was, want een temperatuur van 6 a 7 graden is natuurlijk niet iets, waarop we zitten te wachten…..Het was absoluut aangenaam, maar dat kwam omdat het windstil was.
Vandaag probeerde ik het weer, maar omdat er wat wind stond, hield ik het niet lang vol….. !
De plaatsen in de wereld met temperaturen tussen 15 en 20 graden zijn vandaag:
Tunis 15, Los Angeles 15, Malta 16, Malaga 17, Casablanca 18.
En als je het graag nog een beetje warmer hebt, tussen 20 en 34 graden:
Antalya 21, Cyprus 21, Las Palmas 22, Sydney 23, Buenos Aires 28, Johannesburg 29, Willemstad 29, Tel Aviv 29, Dehli 31, Santiago 33, Bang Kok 34 graden!
Zo……nu koffers pakken en weg wezen! Ze zeggen, dat de lente in aantocht is…. dat is gemakkelijk gezegd, want kerstmis komt er ook aan, al duurt dat nog iets langer!
<p</p
>

Prachtige nostalgische ansichtkaarten! Zit daar ook de zwart-wit kaart bij waar ons kantoor in de Hortensialaan op staat?
@Marg. Nee, maar die heb ik wel zelf!
Gedurende de vijftiger jaren sorteerden mijn collegas en ik duizenden van Theo Wenzel’s ansichten voor Boekhandel Jager. Die werden dan weer doorverkocht aan het VVV, de bloemveilingen, jachthavens etc. Super dat Peter die kaarten nog heeft en leuk om ze op je site te treffen. Dank je wel. Ik kijk uit naar meer:-) Hartelijke groeten uit California.
@Hallo Els.Altijd hardstikke leuk een reactie uit Californie te krijgen…! Jammer genoeg staan er geen jaartallen op de ansichtkaarten en foto’s..maar ik gok dan maar wat!
Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe pand is er aan de balie van Het Wapen van Aalsmeer een aardig boekje verkrijgbaar: 150 jaar Het Wapen van Aalsmeer 1861-2011. Dit boekje mag in uw boekenkast niet ontbreken en het is nog gratis ook!