Onze oudste zoon, Jacco, is met z'n echtgenote, Bea, en 2 zoons Max en Daantje vrijdag met z'n boot uit Aalsmeer vertrokken voor een korte vakantie op het Ijsselmeer.

Hun eerste bestemming was 'MARINA Volendam' en omdat Bea op zaterdagmorgen per auto even teruggekeerd was voor noodzakelijke werkzaamheden, zijn mijn vrouw en ik laat in de middag meegereden naar Volendam, om na het eten, met hun auto weer naar huis te kunnen rijden…!

Marina Volendam is een spiksplinternieuwe en moderne haven, met alle faciliteiten, die je maar bedenken kan…. we keken onze ogen uit en genoten van het heerlijke eten, aangeboden door Jacco en Bea,… bij een heerlijk avond zonnetje op het gezellige terras. Verder commentaar zal ik bij de fotoserie niet leveren….maar kijk even als U wilt  naar het prachtige 'MARINA Volendam':

Img759
IMG_1819
IMG_1820
IMG_1821
IMG_1822
IMG_1823
IMG_1824
IMG_1826
IMG_1827
IMG_1828
IMG_1830
IMG_1831
IMG_1828
IMG_1829

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. grxe9 v/ mourik's avatar grxe9 v/ mourik schreef:

    wat leuk om te zien eddie,die kleinkinderen van ons bedankt eddie groetjes Gré

  2. Eddy Kool's avatar Eddy Kool schreef:

    Ha die Ome Eddie, leuke foto van die boeven. Hou ze maar goed in de gaten. Ze vinden het reuze spannend om met hun boot naar jullie poeltje te varen en dan weer terug. Lars heeft vanochtend ook boodschappen gehaald voor z’n moeder (met de boot) bij de AH. Geweldig toch. Geniet en tot snel weer. Gr. Eddy

  3. Onbekend's avatar Eddie schreef:

    Hallo Gre en Eddy. Bedankt voor jullie reacties….! Lars lijkt me een heel rustige en betrouwbare stuurman!

Geef een reactie