Img928 Img929

Het leek me een leuk idee om deze 2 foto's eens naast elkaar te zetten…!

In 1947 fungeerde ik als bruidsjonker bij het huwelijk van m'n oudste neef, Daan Offerman met Nellie Jongkind en rechts, 20 jaar later, huwde ik op 24 november 1967 met Kiki. De bruidsmeisjes waren links m'n nichtje Nicoline Mantel en rechts het nichtje van Kiki, Manon Braspenning.

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. alexikdus's avatar alexikdus schreef:

    Lieve Opa,

    Moest erg lachen om die kraai. weet je wat ook heel snof is?

    Ik heb een weblog! Anna-Maria heeft me geholpen. Ik hoop dat je hem ook mooi vindt. Ik vind jouw weblog ook heel mooi.

    daar is hij dan:

    http://alexikdus.blogspot.com/

  2. Onbekend's avatar eddie schreef:

    Hoi Alexander…Wat een super/mooie weblog heb jij…..! En die naam is ook heel mooi xc1lexikdusxb4….!De filmpjes ga ik zo even bekijken…die zullen ook wel mooi zijn of heel SNOF…!

    Liefs je opa Eddie voorheen Opa.Daddy!

Geef een reactie