Img095 

Excuses voor de kwaliteit van de foto…maar hij komt rechtstreeks uit de Nieuwe Meerbode van 17 februari.

Op de valreep, voor ik een week afhaak, wilde ik nog even iets zeggen over de muziekavond Zaterdag in het Gemeentehuis. Een heerlijke avond van Aalsmeerse muzikanten en koren, vol nostalgie, oude gezichten uit de Aalsmeerse muziekwereld, etc.

Het artikel moet U zelf maar even lezen op de voorpagina van de Nieuwe Meerbode.

Op de foto staan de mensen, die heel veel bijgedragen hebben aan het prachtig vormgegeven boek, met DVD en CD. Onze wethouder Gertjan van de Hoeven, vlot van de tongriem gesneden, presenteerde het boek uitstekend….! Al is hij nog niet zo lang Aalsmeerder, weet ik, dat hij met hart en ziel om ons dorp geeft en dat zal uitdragen….!

Verder deed mij deugd Joke Wegman, van Radio Aalsmeer en neef Ab Carels in het rijtje te zien, die moesten aantreden voor de foto. omdat ze veel aan geleverd hebben voor dit Schitterende boek….!

Aviolas 1957 
De Aviola's, voor hun optreden voor de dansavond van Dirk Vreeken in de Oude Veiling.

Van links naar rechts: neef  Ab Carels bandleider, sax en clarinet, Ruud van Andel, Piet Dubbeld, Eddie Mantel, Arend Jongejan, Gerrit Vreeken en Nico Breedijk.   Foto uit 1957  

 

 

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Geef een reactie