












Het was een geweldige dag, 10 september…! Na de slechte zomer was het plotseling mooi weer en dat kwam de Pramenrace in Aalsmeer goed uit. Ongeveer 100 foto’s heb ik in eerdere berichten op dit web geplaatst van de vrolijk opgepimpte pramen, die allemaal creatief de zin ‘Ik Hou Van……., hadden afgemaakt. Bijvoorbeeld ‘ik hou van Wippen’….. grappig was natuurlijk het kleine bootje, dat er achter voer… met de woorden…’IK OOK!’
Na afloop van het grote aantal pramen, dat aan ons voorbijtrok, stapten we met de hele familie in de sloep van zoon Jacco en keken met een drankje in de hand, naar de grote groepen feestgangers op de oevers… ook al met een glas en een hapje in de hand!
Maar bij thuiskomst was de feestvreugde nog niet afgelopen en bleven we nog een uurtje in de boot aan de steiger van Jacco en Bea, bij ons aan de Oude Spoordijk.
De kinderen konden zich, wegens het mooie weer, nog even uitleven in het paradijsje van onze kinderen…!
Svp. foto’s van onder naar boven scrollen…!
