Vanmorgen moest ik me in tweeen delen…op het VVA-terrein moesten zowel Max met JAU D5, als Arthur met D1, tegelijkertijd voetballen…!
Max begon om 11.15, Arthur om 11.30
Max aan de bal Max werd gevloerd…! Nr.14 is een geliefd nummer, zowel bij Max als bij z’n tegenstander…!
De partij ging verloren…met hoeveel, dat weet ik niet, want ik ging ook even bij Arthur kijken…!
Arthur aan de bal Hij kan goed pingelen…! Arthur deelt een correcte schouderduw uit….. het mocht allemaal niet baten,…ook deze partij ging voor Jong Aalsmeer United verloren…! Je kan tenslotte ook niet altijd winnen….zeker niet als de tegenpartij gewoon sterker is!

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Geef een reactie