a href=”http://edmantel.blog/wp-content/uploads/2013/03/img_0722.jpg”&gt;IMG_0722a>Ze hadden een CD opstaan met heerlijke, romantische songs, helemaal onze muziek….!IMG_0723<IMG_0724</IMG_0725IMG_0726We begonnen met een Amuse, een kleine culinaire verrassing…!IMG_0728Ik kan er nooit vanaf blijven…heerlijke kleine broodjes met roomboter…het schaaltje was bijna leeg!IMG_0730Als voorgerecht nam Kiki lauwwarme salade van gegrilde dorade royal en gamba’s, tomatenvinigrette, rucola en parmezaankrullen. Ik koos fijngesneden rose gebraden kalfsmuis, tartaar van Albacore tonijn, salade van frisee en tuinkruiden, oude Pecorino en basilicumcreme.IMG_0731Heerlijk.IMG_0732<
Mijn hoofdgerecht was de Caneton rotie aux pommes et Calvados, gebraden borstfilet van tamme eend met confituur van rode uien, gebakken Jonagold en Calvadosjus.IMG_0733Kiki koos als hoofdgerecht de gebakken medaillon van Groenlandse Heilbot, romige schorseneren en Limburgse grot champignons in rode wijnsaus.IMG_0734De ober zette ons op de kiek…!IMG_0736We kozen beide voor het toetje Creme Brulee aux chocolat, met rietsuiker, gecarameliseerde chocolade-vanillecreme, gemarineerde bloedsinaasappel en kokosroomijs.IMG_0737Ziezo…de 60kilometer-weggefietste-kalorieen zaten er weer aan…!IMG_0738Het was een uitstekend diner en het werd tijd om naar onze kamer te gaan…!IMG_06984 maart was teneinde, morgen dinsdag 5 maart gaan we naar Thermae…het wordt een warme dag met 17 graden en hoger, dus dat wordt buiten zwemmen en whirlen…!

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Geef een reactie