Wouter Hamel met Giovanca & Dox Family

Kortgeleden bracht ik voor de tweede keer Wouter met ‘Don’t Ask’ op mijn site……een geweldig nummer. Dit 30 jarige talent met het jongens-gezicht heeft het helemaal gemaakt in Japan…en er zullen nog vele landen volgen.

Zijn nieuwste nummer is ‘AS LONG WE’RE IN LOVE’…. en het is echt een hartveroverend nummer.

Het is weer zo’n nummer van Wouter tussen POP en JAZZ, nu door hem gezongen met Giovanca, ook al weer zo’n talent……tot nu toe alleen te bewonderen als actrice, model, maar vooral ook als achtergrondzangeres bij Boris, etc,etc. Deze dame, even oud als Wouter, geboren in 1977 in Alkmaar, met haar roots in Curacao… gaat het ook maken, let op mijn woorden!

Wees blij met deze nieuwe talenten, die de muziek weer terug brengen, zoals we het graag horen…luchtig, speels, vrolijk en harmonieus…. geen gebonk en gedreun dus!

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. jacco's avatar jacco schreef:

    lekker nummer pa !

Geef een reactie