Een filmpje speciaal voor de 70-plussers…..!

The River Dance Event in St. Louis 2008 – Rolling on the River met de nog steeds losjes in de heupen rock ’n rollende Gary en Charlotte Chaney….! Leuk wordt het als er nog een dame vanachter de geraniums bijkomt….! Chapeau voor deze ‘jeugdige’ ouwtjes! ( met dank aan Tilly in de USA, die net als Beatrix en ik dit jaar 71 geworden zijn))

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Volgende »

  1. Anoniem schreef:

    In apil 1983 werd tijdens de nostalgische filmavonden een door Jaap Tromp gemaakte film vertoond van Klaas Tas die het lied Oud Aalsmeer zingt. De film is opgenomen in de Drie Kolommen vlak voor de sloop.

  2. eddie schreef:

    Stond ons Aalsmeerse ‘volkslied’ maar op YouTube, dan kon ik het op m’n site zetten…bij het door mij geplaatste artikel. In elk geval bedankt voor de reactie!

  3. Anoniem schreef:

    Je foto staat in de Nieuwe Meerbode op bladzijde 23!

  4. Marita schreef:

    Hoi,Eddy,wat een mooi volkslied hebben wij in Aalsmeer!Ken je ook het lied “Oud Aalsmeer”?Dat is ook van Klaas Tas.Het heeft 9 coupletten en ik vind het prachtig.Het gaat over het Aalsmeer van “toen”.En ieder couplet eindigt met
    ;Dat was toen zo,maar t is er nu niet meer,Oud Aalsmeer.Je kent het vast wel en anders heb ik het wel voor je.Groetjes Marita.P S ik moest lachen om Mat kroket,wij zeiden altijd;Mat Bal!

  5. eddie schreef:

    Hallo lieve nicht wat zou ik graag de tekst van ‘Oud Aalsmeer’ willen hebben, want daar was ik eigenlijk naar op zoek.
    Iemand vertelde me, dat het ‘Mooi Aalsmeer’ moest zijn en ben ik op het verkeerde been gezet en heb het verkeerde nummer geplaatst…!
    Bedankt voor de tip, hoor!

  6. nel de has scheurwater schreef:

    bedankt klaas

  7. nel de haas -scheurwater schreef:

    Bij Olympia stond klaas bij de jongens vooraan en nel bij de meiden,meer dan 75 jaar geleden.Bij uitvoeringen was dat best eng.

  8. eddie schreef:

    @Beste Nel..bedankt voor je reactie!
    Weet jij misschien ook wanneer Klaas en Martin gestorven zijn…? Groetjes Eddie

  9. eddie schreef:

    @Margre….bedankt voor de oude ansichtkaarten en de lieve brief!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.