Ideaal weer vandaag voor dit nummer…! Ik haalde de krant vanmorgen uit de brievenbus en de regendruppels kletterden op m’n kale knikker.

Ik luisterde even naar de verschillende uitvoeringen en vond deze van B.J. Thomas toch wel de beste..!

Dit nummer van Burt Bacharach en Hal David uit 1969 voor de film ‘Butch Cassidy and the Sundace Kid’ is voor de Texaan B.J. Thomas waarschijnlijk wel z’n grootste hit geworden. De aantrekkelijke cowboy was zeer succesvol in de jaren ’60 en ’70, maar kreeg drugs en alcoholproblemen in de jaren ’80…., maar het blijkt nu weer goed met hem te gaan!

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. tu Prima's avatar tu Prima schreef:

    Hola Eddie,

    Mijn hart gaat helemaal open met al dat bekende en moois op de fotos.
    Wel heel profesioneel gedaan!Compliment!

  2. Onbekend's avatar Anoniem schreef:

    Wat een prachtige reportage! Doet denken aan “ontdek je plekje” en “weg van de snelweg”; ALLE LOF!

  3. Onbekend's avatar eddie schreef:

    @Sina…. bedankt weer, hoor… ik doe m’n best, maar blijf een amateurtje!

  4. Onbekend's avatar Nick schreef:

    Hoi Pa,

    Leuk tochtje gemaakt zie ik – mooie foto’s. Mijn campsis heeft nog heel wat meters af te leggen. Ik wist niet dat ze zo groot konden worden. erg mooi die geel/oranje klokjes.

  5. Marita's avatar Marita schreef:

    Hoi,Eddie,wat is dat genieten,dat rondje Poel!Wat heb je het schitterend in beeld gebracht!Wij fietsen het ook nog al eens en Jan heeft hetzelfde euvel,als jij:zijn fiets wil bij “Gerrit Vissie”ook nooit rechtdoor!!En leuk,dat je het huis van Tante Mennie en Oom Klaas en ons huis er ook op hebt gezet!Het is zo herkenbaar allemaal,dank je wel voor al dit moois.Liefs Marita.

  6. Onbekend's avatar anna-maria schreef:

    ontzettend lekker verslag…Zoals ik vanavond al zei. Krijg echt zin om een rondje poel te doen.

  7. janita's avatar janita schreef:

    Dank je Eddie, en wat ben ik daar gelukkig geweest met mijn 2 zusjes en ouders. Oma en opa naast de deur, zalige jeugd gehad.

  8. Onbekend's avatar eddie schreef:

    Ja, ik herinner me tante Menny, jouw oma, als een heel lief mens…..!

Geef een reactie