Img728

Tussen november 1967 en 1991 woonden we in de Linnaeuslaan, op de hoek Thijsselaan, op nr.14

Deze foto nam ik in 1977 van onze 2 oudste zoons, links Edward 7 jr en rechts Jacco 8.

Verderop in de Linnaeuslaan woonde de familie Duinker, Piet en Marja met hun 2 schitterende dochters Jolande en Caroline. Sinds kort heb ik contact met deze buurmeisjes van vroeger…..door m'n website.

Jolande, die in Las Vegas woont, vertelde me, dat haar vader begin juli gestorven is, op 89 jarige leeftijd.

Piet Duinker was een fantastisch sympathieke man, die nog enkele jaren voorzitter van onze plaatselijke tennisclub is geweest.

Maar zijn werk en hart lag vooral bij de Koninklijke Nederlandse Hockey Bond, waar hij directeur van was tussen 1966 en 1983.

Img727
 
 

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. Caroline Duinker's avatar Caroline Duinker schreef:

    Lieve Eddie,
    Dank je wel voor het plaatsen van dit bericht en je tekst erbij. Het doet mij goed dat je zulke goede herinneringen hebt aan mijn ouders, want het waren schatten van mensen die wij heel erg missen. Helaas is mijn moeder veel te vroeg overleden in 1979, nog maar 56 jaar, maar gelukkig heeft mijn vader nog ruim 30 jaar een mooi leven gehad, “een fantastisch leven” zoals hij mij zelf ooit zei. Wij hebben het naar zijn wens in besloten kring gehouden en daardoor zullen ook veel mensen het of in de Telegraaf hebben gelezen of misschien wel via jouw blog.
    Nogmaals bedankt dat je hier aandacht aan hebt willen besteden, erg lief van je.
    Dikke kus hiervoor, Caroline

  2. Jolande Duinker's avatar Jolande Duinker schreef:

    … ik sluit me volledig bij de vorige spreker aan ….
    Inderdaad, heel hartelijk dank Eddie voor dit bericht en je lieve woorden. Bijzonder op prijs gesteld!
    Knuffel van de andere zus
    Jolande XOX

Geef een reactie