Ana_ivanovic

Tennisliefhebbers hebben van haar genoten.                       Ana, de mooie Servische uit Belgrado, stal waarschijnlijk menig mannenhart tijdens Roland Garros. Niet alleen wegens haar prachtige spel, sympathiek gedrag, maar ook wegens haar prachtige verschijning. Sharapova mag er ook zijn, maar door haar geschreeuw en minder hartveroverende looks tijdens een wedstrijd, gaat mijn hart uit naar ANA, wat een tennisster! Ik hoop, dat we nog lang van haar gaan genieten en dat ze haar prachtige glimlach blijft tonen tijdens een wedstrijd!

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. LinC's avatar LinC schreef:

    Vooral haar sympathieke gedrag in combinatie met haar spel maakt het xc3xa9cht leuk om naar te kijken. Mooi is ze zeker, maar speelt voor mij waarschijnlijk weer minder een rol 🙂

Geef een reactie