Ik bladerde weer eens door het voetbalboek 'V.V.Aalsmeer in beeld (periode 1919-'75) en kwam deze pagina tegen over een belangrijk voetbalseizoen 1937/1938, waarin VVA promoveerde van de 4e klasse KNVB naar de derde klasse…!

VVA 1937-38

Links op de foto Jurien Carels, de voorzitter van VVA, tevens zwager van vader Jaap Mantel, die ook voorzitter, secretaris en penningmeester is geweest.

De voetballer, naast Carels iets voorover buigend is Dirk Elenbaas, een goede vriend van vader Jaap. Met hem heeft vader Jaap lang omgegaan en ook met hem in het eerste van Aalsmeer gevoetbald.

Voor de oud-Aalsmeerders en vooral de voetballers en voetbalsupporters van destijds zijn de meesten op deze foto bekende personen, echter 1 wil ik er nog uitlichten:

De tweede van links, Rien van Nunen (geb. 10 dec. 1912) die de ouderen zeker herkennen…Toon Stiefbeen, die naast Piet Roemer excelleerde in de tv-serie Stiefbeen en zoon van 1963 tot 1971.

Rien, een goede vriend van mijn vader, werkte bij Drukkerij Mur in de Schoolstraat.

In 1964  kreeg van Nunen de eerste Gouden Televizier Ring!

Rien van nunen

Onbekend's avatar

Over mantelpower

Weblog van een oer Aalsmeerder. Mooie gedachten, muziek, foto's, Aalsmeerse historie en zo nu en dan een grapje. Sport, kleinkinderen, eiland op de Westeinder Plas,leuke filmpjes en kunst spelen zeer zeker ook een grote rol!

Eén reactie »

  1. Het is vreselijk om een paniekaanval te ondergaan. Je kunt daardoor heel erg van slag zijn.

    Symptomen van een paniekaanval zijn: duizelingen, pijn op de borst, misselijkheid, zweten, droge mond, het gevoel hebben geen adem meer te kunnen halen, angst om de controle te verliezen, om gek te worden of om dood te gaan.

    Het valt mij mee dat Ivo Niehe nog iets zinnigs uit Robbie Williams kunnen krijgen als het echt een paniekaanval is geweest.

    Wil je weten hoe paniekaanvallen kunnen worden opgelost? Lees meer op
    http://www.morpheus-emotionele-bevrijding.com/paniekaanvallen.html

  2. Onbekend's avatar Margrxc3xa9 schreef:

    Rien van Nunen kwam vaak bij opa in de kleermakerij,ik wist niet dat hij bij Mur werkte. Mooie foto waar ook Muggie en Eefie wel op zullen staan. Van het feest dat in de Oude Veiling gevierd werd heb ik de redevoering van opa en de avondjurk van oma nog!

Geef een reactie