Start bij de Coq Scheltens-pomp
Eerst Koudijs, toen Broeckmans en nu de Poolse Supermarkt…! Maar de gevel blijft hetzelfde godzijdank…!
Heel bijzonder…12 verschillende soorten peren op 1 onderstam…!
Slager Maarse….in 1 van de allermooiste en oudste winkels van Aalsmeer (Art Deko)
De zeer fraaie boom bij de Doopsgezinde kerk….heel oud, maar hoe oud, dat weet ik niet!
Zondag 4 oktober maakten we gebruik van een kadootje van onze kinderen… een uurtje door het centrum onder leiding van een gids, de heer Kooy…! ( te bespreken bij het VVV van Aalsmeer)
van 17 tot 18 uur ….maar het liep iets uit en streken we tenslotte om half 7 neer bij de Italiaan in de Martktstraat.
Het was erg leuk… we startten bij de pomp, hoek Zijdstraat-Dorpsstraat.
Ik heb geen notities gemaakt en ik waag me dus niet aan commentaar onder de foto’s! Ik neem aan dat de meeste Aalsmeerders wel veel weten over Aalsmeer… en indien niet ga dan eens onder begeleiding van een gids van het VVV Aalsmeer een rondje Aalsmeer maken…!
Het was zeer de moeite waard en ook voor oer-Aalsmeerders absoluut interessant, omdat er altijd wel dingen zijn, waarvan je niet het flauwste benul had…!





























